2890 Tata, Kossuth tér 10-11. | Telefon: (34) 586-576 | Email: | OM kód: 201217 Régi weblap | Facebook | YouTube
Tatai Református Gimnázium

Versenyeredmények

  • Kenguru 2020/21
    A 2019/20-as kenguru matematika versenyen az alábbi kiemelkedő eredmények születtek: Tanuló neve Évfolyam Helyezés Seprényi Péter 9. évfolyam 2 Véber Patrik 9. évfolyam 4 Szedresi Márton 9. évfolyam 8 Apagyi Balázs 9. évfolyam 9 Köpe Krisztián 11. évfolyam 2 Straub Luca 11. évfolyam 5 Bálint Lilla 11. évfolyam 7 Tompos Diána 7. évfolyam 11 Barborák …
  • Országos Kémiaverseny
    A Hevesy György országos kémiaverseny elmúlt tanévi megyei döntőjének pótlásán elért eredmények: 7. osztály Alexin – Sebján Tábita 10. helyezés , Németh Kristóf Soma 20. helyezés (felk. Szabó Ildikó) 8. osztály Tasnádi Bálint 8. helyezés, Dereskei Nóra 12. helyezés, Szűcs Péter 16. helyezés, Frivaldszky Nóra 18. helyezés, Essősy Ágota 19. helyezés (felk. Pozsgayné Tóth Ildikó)
  • Bolyai magyar anyanyelvi csapatverseny
    Bolyai magyar anyanyelvi csapatverseny megyei eredményei: 7. A osztály 1. helyezés (így a döntőbe jutott):  A Négy Lotti Csapattagok:  Benkő Borbála, Brunner Liza, Essősy Viola Csenge, Tasnádi Zsófia 4. helyezés:  Magyar Majmok Csapattagok:   Cseh Ágota, Kristóf Dóra, Osvald Eszter Zsuzsanna, Tvarosek Zita Felkészítő tanár: Zahoránné Pavelka Ildikó 8. A osztály 2. helyezés:  Nyelvcsavarok Csapattagok:  Alexin-Sebjan …
  • Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny
    Országos döntő: Gubody Ádám Balázs (8.A) – 10. helyezés (felkészítő: Hűvös-Récsi Annamária)
  • Református Középiskolák Nemzetközi Atlétikai Találkozója
    Református Középiskolák Nemzetközi Atlétikai Találkozója, Debrecen Iskolák közötti verseny –  1. helyezés Fiúk versenye – 1. helyezés Lányok versenye – 2. helyezés Egyéni eredmények: https://www.tata-refi.hu/Zs/Debrecen.jpg
  • Keresztény Heti Szavalóverseny (Tatabánya)
    Általános iskolás kategória: Bujdos Péter (7.A) – 2. helyezés (tanár: Pirik Martina) Középiskolás kategória: Volincsák Luca (11.B) – 1. helyezés (tanár: Maller Márta)Straub Dorka Szofi (10.A) – 1. helyezés (tanár: Geiszelhardt Zsófia) Almási Liliána (10.B) – 2. helyezés (tanár: Zahoránné Pavelka Ildikó)Králl Kitti Adrienn (11.B) – 3. helyezés (tanár: Zahoránné P. Ildikó)
  • Mezei futó diákolimpia, megyei döntő
    V. kcs lány, 3km      Bojtor Zsófia – 12. helyezés V. Kcs. fiú, 4.5km    Bolehradsky Barnabás 4. helyezés, továbbjutó Horváth Levente 8. helyezés VI.kcs fiú 5km         Bolehradsky Szilveszter 3. helyezés, Horváth Mátyás 4., Szarka Márton 8., Illés Levente 9. (csapatban továbbjutók)
  • Atlétika Diákolimpia, országos döntő (Kecskemét)
    4x1500m váltó: Horváth Mátyás (12.A), Bolehradsky Barnabás (10.B), Bolehradsky Szilveszter (12.B), Essősy Bánk (12.A),  – 14. hely, új iskolacsúcs
  • Szép Magyar Beszéd Verseny, iskolai forduló
    Eredménye
  • Kitaibel Pál Biológia versenyen országos 7. helyezés!
    Eredmény
  • Bolyai Matematikai Csapatverseny
    Eredmények
  • Kung Fu Magyar Bajnokság
    országos döntő eredménye
  • Magyar Nyelv napja
    iskolai vetélkedő eredményei
  • Bolyai János Anyanyelvi Csapatverseny
    Eredmények
  • Fair Play Cup
    Eredmények