2890 Tata, Kossuth tér 10-11. | Telefon: (34) 586-576 | Email: | OM kód: 201217 Régi weblap | Facebook | YouTube
Diák csendesnap

Diák csendesnap

Mindennek megszabott ideje van

A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási napon tartjuk meg minden évben a diákok csendesnapját. A húsvét előtti nagyhét jó alkalom arra, hogy a tanulóink lelkileg töltődjenek, a mindennapok rohanásaiban megálljanak, lehetőségük legyen Istenre és önmagukra figyelni. Arra is ügyelünk, hogy a kötelező, közös programokon kívül a tanulóink maguk is választhassanak érdeklődésüknek megfelelő alkalmat a nap folyamán. Így a csendesnap két blokkból áll, ahol az első a teljes iskola részvételével zajlik, a másodikban 9 program közül mindenki arra megy, amit maga választ ki előzetesen. A diákok visszajelzése alapján a nap során sikerült lelkileg erősödni, bizonyos programokon tanulni önmagukról és Istenről, a közösség élményét megélni